Niagara ja USA
26. märts 2012
Meie reis USA-sse ja sealt lipsamisi ka Kanada suunas algas oktoobrikuisel vihmasel reedel. Lennukiga üle Atlandi ja tagasi, nii nagu see ikka käib. Seekordne oli aga omapärane, sest läksime ilma reisibüroode abita, iseseisvalt, ise organiseerides, korraldades ja makstes.



1 kommentaar
-
loiteke
21. juuni 2012 kell 03:20
Lisa kommentaar
Värsked podcastid
Kirde-Tai: Reisile viib Toomas R. Raist
18. juuni 2026
Reisimuljeid jagab Peeter Paaver
2. juuni 2026





PILDID NIAGARAST